Mobil güvenlik programı önerisi

Ascendency

Hectopat
Makaleler
3
Ücretsiz bir mobil güvenlik programı önerisine ihtiyacım var. Lütfen program adını yazıp gitmeyin. Örneğin neden kullanmam gerektiğini, nasıl fayda sağladığını söyleyebilirsiniz. Ek olarak şarjı çok fazla harcamasını istemiyorum.

Kaspersky mobil versiyon.
ZomboMeme 17022021210235.jpg

@Ascendency, ESET Mobile Security kullanın hocam. Kendim kullanıyorum, memnunum. Pil harcaması çok az. Genelde 20 MB RAM kullanıyor. Ücretli program fakat, arkadaş davet ettiğin zaman Avast gibi 1 ay Premium veriyor. Bunu 12 ay boyunca yapabiliyorsun. Annem kullanıyor daha doğrusu şu anlık memnun. Girdiği, yaptığı şeylerde uyarı veriyor. B5PAMV7J bunu kodu kullan kısmına girin hocam. Karşılıklı 1 ay kazanalım. Annem kazanacak daha doğrusu. :)

ESET Mobile Security & Antivirus - Google Play'de Uygulamalar

Son düzenleme:
Konuda ne dediğimi okur musunuz? Sadece isim istemiyorum. Mesela Kaspersky önerdiniz. Bunun bana nasıl faydası olacak, şarjı çok harcıyor mu?

Neden o programı kullanmalıyım?
Kaspersky kullanmayın mobil versiyonu rezalet, önüne gelen şeye güvenli diyor. Geçen telefon yavaşladı şüphelendiğim bir APK uygulama vardı onu sildim düzeldi. Kısacası her şeye güvenli diyor.

Geri
Yukarı