Mobil operatör tavsiyesi

Vodafone. Kapsaması Turkcell’in gerisinde Türk Telekomun önündedir. Red Tarifelerinde bol bol dakika + GB ve limitsiz Youtube, WP, FB, IG vs. vs paketleri mevcut. İncelemeni tavsiye ederim.

Vodafone. Kapsaması Turkcell’in gerisinde Türk Telekomun önündedir. Red Tarifelerinde bol bol dakika + GB ve limitsiz Youtube, WP, FB, IG vs. vs paketleri mevcut. İncelemeni tavsiye ederim.
neredeyse 8 yıldır Vodafone Red kullanıcısıyım. Dediğin gibi müthiş kampanyaları var. Fiyatlar da çok uygun Benim paket 110TL. Mevcut paketimde 20gb internet, bütün sosyal medyalar, youtube, spotify falan tamamen sınırsız. 3000 dk heryöne ve yurtdışı kullanıma açık. Ama çekmeyince ne yapabilirsin ki bunlarla. Düşünsene kanatların var ama uçamıyorsun. Belli bir konumdan bahsetmiyorum. Bütün Bursa'da çekmiyor. Neresine gidersem gideyim çekmiyor. Berbat! Bu akşam taahhüt bozup Turkcell'e geçiş yapıcam. Pahalı olduğunu da düşünmüyorum açıkçası. Enflasyon oranına göre bu fiyat iyi bile.

Neredeyse 8 yıldır Vodafone red kullanıcısıyım. Dediğin gibi müthiş kampanyaları var. Fiyatlar da çok uygun benim paket 110TL. Mevcut paketimde 20GB internet, bütün sosyal medyalar, YouTube, Spotify falan tamamen sınırsız. 3000 dk heryöne ve yurt dışı kullanıma açık. Ama çekmeyince ne yapabilirsin ki bunlarla. Düşünsene kanatların var ama uçamıyorsun. Belli bir konumdan bahsetmiyorum. Bütün Bursa'da çekmiyor. Neresine gidersem gideyim çekmiyor. Berbat! Bu akşam taahhüt bozup Turkcell'e geçiş yapacağım. Pahalı olduğunu da düşünmüyorum açıkçası. Enflasyon oranına göre bu fiyat iyi bile.

SIM kartını değiştirmeni tavsiye ederim. Çünkü ben de Bursa'da oturuyorum ve gittiğim çoğu yerde Vodafone en düşük 10-15 Mbps ortalama 20-30 Mbps hızla çekiyor.

Geri
Yukarı