Modem ADSL Işığı Yanmama Sorunu

• Konuyu başlatan Xeon
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 575

Xeon

Kilopat
Makaleler
1
23 Aralık gününden beri internetim yok. O gece modemimdeki ADSL ve İnternet ışığı söndü ve 1-2 gün gelmedi. Daha sonra geldi ve 10 dakika kadar bir süre kalıp yine gitti. O günden beri sadece ADSL ışığı iki kere yanıyor ve sönüyor. Türk Telekom' u artık kaç kere aradığımı hatırlamıyorum ve bu durumdan çok sıkıldım. Her seferinde arıza kaydı oluşturduğunuzu görüyoruz ekiplerimiz gelecek diyorlar kimsenin geldiği yok. Bu durumu nasıl çözebilirim? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Güncel.

Bugün bu konu hakkında konuşmak için Türk Telekom'a gittik ve sorunun caddeye gelen kabloda olduğunu, sorunun bir-iki hafta içinde çözüleceğini söylediler. Fakat Çağrı Merkezi ile konuştuğumuzda da aynı şeyi söylüyorlardı ve hiçbir gelişme olmadı. Dedikleri süreyi aşarlarsa benim kullandığım paketi iptal ettirme gibi bir şansım var mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı