Çözüldü Modem Arayüzüne Hiçbir Şekilde Girilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EgzoZ_FaN

Hectopat
Yer
New Hanover
Daha fazla  
Reset attım, Google'daki bütün sonuçları hatim ettim, müşteri hizmetlerini aradım ama hala sorunu çözemedim. Modemim Türk Telekom'un modemi ve Millenicom kullanıyorum. Hat değerlerine bakmak istiyorum fakat arayüze giremediğim için hiçbir şekilde erişim sağlayamıyorum. Yok mudur bunun bir çözümü? Şimdiden yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

Çözüm
Dsl kablosunu çıkartıp reset atın ve giriş yapmayı deneyin bazen İp alamadığı için girmez.
Edit: Başka bir cihaz denediniz mi?
Medemi bir kaç dakika dinlendir sonra kabloyu tak olucak.
Şu anda kendi kendine yeniden başlayıp duruyor fakat ağda oturum açmamı istiyor, ne yapmam lazım? Bağlanamıyorum hiçbir şekilde.
Düzenleme: Usta sağ ol şu anda girebiliyorum arayüze, ancak internete bağlanamıyorum.

Şu anda kendi kendine yeniden başlayıp duruyor fakat ağda oturum açmamı istiyor, ne yapmam lazım? Bağlanamıyorum hiçbir şekilde.
Düzenleme: Usta sağ ol şu anda girebiliyorum arayüze, ancak internete bağlanamıyorum.
Ağda oturum aç geliyor dediniz ona tıkla orada bir tik çıkacak onu açık olacak şekilde tıkla, düzelmez ise ISS ile konuşun başka çare yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı