Moderatörler neden konu dışı konularını kilitliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Negan Smith

Megapat
Makaleler
1
Sitem değil, sadece soru. Neden bazı konular 100 gibi mesaj sayılarını geçince kilitleniyor? Bir zararı yok diye düşünüyorum o konunun, hakaret de yok.

Cunku kavga olusuyor. Bazi kisiler fikirlerini baskalarinin fikirlerinden ustun gordugu icin gereksiz tartismaya giriyor.

Bazı konular kilitli olarak açılıyor. Bu konular genelde %100 tartışma yaratacak konular oluyor. Bazı konular ise tartışmaya doğru giderse kilitleniyor. Bu da sizlerin buradaki anlık sinirlerinizle ceza almamanız için.
Yok hayır, az önce hiçbir tartışma çıkmayan konu kilitlendi. Forum üyelerini tier list'e ekleyelim adlı konu. Merak ettim.

Yok hayır, az önce hiçbir tartışma çıkmayan konu kilitlendi. Forum üyelerini tier list'e ekleyelim adlı konu. Merak ettim.
Üyeler çok fazla etiketleme yapınca rahatsız olanlar rapor sistemini kullanıyor. O konu da fazla rapor geldiği için kilitlendi.

Yanlış anlama ama tamamen beğeni sayısını yükseltme amaçlı gereksiz konular artık can sıkmaya başladı.
Bunu o konu altında yazdım. "Cevapla" butonuna tıkladım bir baktım konu kilitlenmiş. İçimde kaldı. Tabi ben daha yumuşak ve hafif mizahsal şekilde yazdım sonuçta oradakiler de forumdaşım sevdiğim kişiler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı