Modifiyeli Windows 7 iso hazırlama

eskecicekbey

Hectopat
Merak ettiğim bir konu var. Windows 7 ISO hazırlayacağım ama içinde ofis, net framework, ve bazı programlar da kurulu olsun. Bunu yapabilme olanağımız var mı? Varsa nasıl? Evet dediğim gibi böyle bir ISO yapma şansımız var mı?

Olmuyor arkadaşlar modifye yapmak bir türlü. ben Net Framework güncelleme vs. eklemek istiyorum ISO'ya nasıl yapabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Razer60 abi o programı biliyor musunuz ben tam olarak yerlerini karıştırıyorumda ISO indirmeme gerek var mı abi bende hata verdi abi program.
Razer60 abi burada mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anki güzel, kullanıcı odaklı ve iş kolaylaştıran modifiye programları (tabii ki elle de yapabiliyorsun Windows'un kendi DISM'i ile, ImageX ve diğer bir sürü programla ama sana rehber olan programlar kullanmak iyidir) DISM++ ve NTLite.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı