Monitör siyah ekranda kalıyor

zeynelabidin_if1

Hectopat
Daha fazla  
Bu problemi nasıl açıklayacağım bilmiyorum, umarım anlarsınız.

Arkadaşlar ben bir ara Wallpaper Engine indirdim ve hareketli duvar kâğıdı kullanıyordum. Wallpaper Engine açıkken ben bilgisayarı 2-3 dakika boş bırakınca program görev çubuğu, açık olan diğer şeyleri falan gizleyip sadece hareketli duvar kâğıdını gösteren bir özelliği vardı. Ben bu programı çok kaynak tüketiyor diye sildim ancak o az önceki bahsettiğim özellik kaldı bilgisayarın içinde. Şimdi ise bilgisayar 2-3 dakika boş kalınca hareketli duvar kâğıdı falan olmadığı için monitöre siyah ekran yansıtıyor. Ancak normalde sinyal yok falan der ya hani, işte o da yok, düz siyah ekran işte. Ben de bunu çözmeye çalışıyorum.

Not: Daha önceden Wallpaper Engine'e yüksek öncelik özelliği vermiştim.

W+R appwiz.cpl yazıp oradan mı sildiniz?

Hayır, direk dosyalarını sildim.

Aklınızda olsun bir dahakine Windows uygulama ekle çıkar ya da appwiz. CPL ile kaldırın. Bazı arkadaşlar Revo Uninstaller adlı uygulamadan uygulama ile kalan dosyaları silmişler deneyeblirsiniz.

Revo Uninstaller'e daha önce baktığımda Wallpaper Engine ile alakalı bir şey görememiştim.
Wallpaper Engine'i tekrar yükleyip Revo Uninstaller ile birlikte komple silmeyi düşünüyorum. Sizce olabilir mi?

Revo Uninstaller'e daha önce baktığımda Wallpaper Engine ile alakalı bir şey görememiştim.
Wallpaper Engine'i tekrar yükleyip revo uninstaller ile birlikte komple silmeyi düşünüyorum. Sizce olabilir mi?
Deneyin olabilir en kötü dosya isimlerini öğrenip silersiniz.

Sorun çözüldü hocam. Bahsettiğimiz gibi programı tekrar kaldırıp Uninstaller ile sildim. Saçma olan ise programı tekrar indirdiğimde kurulumu yaparken "Yüksek Önceliği Aç" yerine "Yüksek Önceliği Kaldır" yazıyordu. Yardımınız için teşekkür ederim.

Sorun çözüldü hocam. Bahsettiğimiz gibi programı tekrar kaldırıp Uninstaller ile sildim. Saçma olan ise programı tekrar indirdiğimde kurulumu yaparken "Yüksek Önceliği Aç" yerine "Yüksek Önceliği Kaldır" yazıyordu. Yardımınız için teşekkür ederim.
Rica ederim iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı