Monster Abra A7 v12.4.3 CS:GO FPS düşmesi

gencerd

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
cruc
Monster Abra A7 v12.4.3 laptopumda ortalama 250-300 FPS alarak oynadığım CS:GO'da devamlı FPS düşmesi yemeye başladım. Çok sinirlerim bozuluyor artık. Nasıl çözebilirim bunu? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Abra A7 v12.4.3 laptopumda ortalama 250-300 FPS alarak oynadığım CS:GO'da devamlı FPS düşmesi yemeye başladım. Çok sinirlerim bozuluyor artık. Nasıl çözebilirim bunu? Yardımcı olur musunuz?
Hocam laptop sonuçta isiniyodur ve fps düşüşleri oluyordur çok rahatsiz edicek böyle 5 10 fps e düşüyorsa teknik servise goturmelisin haricinde termal macun odur budur yap değişen bı performansı yoksa yapacak birşey yok zaten ben gaming laptop önermiyorum gaming işini sağlam yapicam diyorsan masaüstü alican

Bu sistem dinlenirkenki ısılarım , şimdi 10 dklık stres testi yapıp atıyorum

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    479,5 KB · Görüntüleme: 31
Bu sistem dinlenirkenki ısılarım , şimdi 10 dklık stres testi yapıp atıyorum

Öyle yapmayın. Afterburner ile anlık oyun sıcaklıklarını görmemiz gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video ile kullanabilirsiniz.

En son ne zaman termal macun yenilediniz
Dün 😂😂

Tamam Afterburner bakayım şimdi, yapıyordum testi kapattım o zaman...Sonuçlar böyle

10 dakikalık oyun süresinde cs:go'da gpu 76-78 arası , cpu da 83-86 arasında idi genelde.Cpu yu sadece bir defa 90 olarak gördüm genelde hep bu aralıklarda devam etti.

Sıcaklıklar nasıl? O model ısınma sorunlu olduğu için throttle yapıyor.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    508 KB · Görüntüleme: 28
  • image.jpg
    image.jpg
    287,5 KB · Görüntüleme: 17
  • image.jpg
    image.jpg
    315 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Dün 😂😂

Tamam Afterburner bakayım şimdi, yapıyordum testi kapattım o zaman...Sonuçlar böyle

10 dakikalık oyun süresinde CS:GO'da GPU 76-78 arası, CPU da 83-86 arasında idi genelde. CPU'yu sadece bir defa 90 olarak gördüm genelde hep bu aralıklarda devam etti.

Hmm mosterlarda ısınma sorunlarını duymuştum başka kaynaklardan aynı ısınma problemini kuzenimde yaşamıştı termal macunu değiştirince onun sorunu çözülmüştü

Yeni konular

Geri
Yukarı