Monster Abra vs HP Victus vs Lenovo Ideapad Gaming

İlk olarak 3060 olanı diyim dedim ama sonra işlemcilere de bakınca i5 olmadığını gördüm. i5 daha performanslı 5600h den. Ama işte ekran kartı da önemli. Çok kararsız kaldım:) Bir tane monsterda 8gb ram var o da çok saçma. Ne kadar da ağır oynamayacağım desen de paranın yettiği en iyi ekran kartını almanı öneririm.

İlk olarak 3060 olanı diyeyim dedim ama sonra işlemcilere de bakınca i5 olmadığını gördüm. i5 daha performanslı 5600H'den. Ama işte ekran kartı da önemli. Çok kararsız kaldım:) bir tane Monster'da 8 GB RAM var o da çok saçma. Ne kadar da ağır oynamayacağım desen de paranın yettiği en iyi ekran kartını almanı öneririm.

Hocam RAM'de sorun olmaz bence zaten Monster servisi istek üzerine yükseltebiliyor.

İlk olarak 3060 olanı diyim dedim ama sonra işlemcilere de bakınca i5 olmadığını gördüm. i5 daha performanslı 5600h den. Ama işte ekran kartı da önemli. Çok kararsız kaldım:) Bir tane monsterda 8gb ram var o da çok saçma. Ne kadar da ağır oynamayacağım desen de paranın yettiği en iyi ekran kartını almanı öneririm.
Evet ben de 3060 olanın i5 olmamasına takıldım. RAM sonra eklenebilir diye tutuyorum onu seçenekler arasında, iki Monster'ın tek farkı RAM zaten. O zaman sizin cevabınızı 3060 olarak alıyorum.

Ben HP Victus 16'yı aldım kullanıyorum. Bilgisayarın ekran kalitesi falan çok hoşuma gitti. Tek eksiği RAM 8 GB ama yükseltmek çok da sorun değil ilerleyen zamanlarda çok rahat bir şekilde yükseltebilirsin. 3060 ekran kartlı bilgisayarların fiyatları da ortada. Tavsiye ederim.

Ben HP Victus 16'yı aldım kullanıyorum. Bilgisayarın ekran kalitesi falan çok hoşuma gitti. Tek eksiği RAM 8 GB ama yükseltmek çok da sorun değil ilerleyen zamanlarda çok rahat bir şekilde yükseltebilirsin. 3060 ekran kartlı bilgisayarların fiyatları da ortada. Tavsiye ederim.

Bu modelimi aldınız oyunlardaki performans nasıl bende almayı düşünüyorum Lenovo Ideapad 3 i5 12. nesil işlemci RTX 3050 de kaldım.

Bu modelimi aldınız oyunlardaki performans nasıl bende almayı düşünüyorum Lenovo Ideapad 3 i5 12. nesil işlemci RTX 3050 de kaldım.
Gayet güzel tatmin edici performansa sahip. Isınma sorunu veya fanların bağırması sorununu yaşamadım. Şimdilik Valorant, LoL, Rust'ta denedim. RAM arttırmak şart onu söyleyebilirim. Onun dışında FPS sorunu falan yaşamadım gayet akıcı güzel.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı