Monster Tulpar T7 v20.7.2 alınır mı?

apadawan

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop alacağım. Çok fazla film ve dizi izliyorum, ekranının 17 inç olması benim için önemli. İstediğim oyunu oynayabilmek istiyorum. Grafiklerin en üst seviyede olması gibi bir takıntım yok. Bu laptop işimi görür mü? Aşırı ısınma, yazılım hataları vb. sorunları var mıdır? İnsanlar Monster marka bilgisayarları eleştiriyor ama Tulpar serisinin iyi olduğunu söyleyenler de var? Bilgisi olan veya kullanan arkadaşlarımdan görüş ve önerilerini bekliyorum.

Monster Tulpar T7 v20.7.2 i7-12650H 32 GB 1 TB SSD RTX4060 17.3" Full HD notebook.

35.000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar laptop alacağım. Çok fazla film ve dizi izliyorum, ekranının 17 inç olması benim için önemli. İstediğim oyunu oynayabilmek istiyorum. Grafiklerin en üst seviyede olması gibi bir takıntım yok. Bu laptop işimi görür mü? Aşırı ısınma, yazılım hataları vb. sorunları var mıdır? İnsanlar Monster marka bilgisayarları eleştiriyor ama Tulpar serisinin iyi olduğunu söyleyenler de var? Bilgisi olan veya kullanan arkadaşlarımdan görüş ve önerilerini bekliyorum.

Monster Tulpar T7 v20.7.2 i7-12650H 32 GB 1 TB SSD RTX4060 17.3" Full HD notebook.

35.000 TL.

Alınır. Eleştirenlerin çoğu ''Monster kötüdür'' algısına kapılmış kişiler. Bizzat deneyimlemeden her Monster notebook kötüdür diyenleri pek kâle almıyorum. Kötü modelleri elbet vardır ancak kalitesiz dedikleri Abra serisinden bir modeli geçen Teknosa'da inceledim, HP Victus'tan daha iyi bir kasası vardı.

Monster'ın T 19.7 gibi efsane ve ödüllü kasalarına değinmiyorum bile.

Hocam düzenli bakım yaptırırsanız bu modelde ısınma sorunu yaşamazsınız ama farklı sorunlar ile karşılaşma olasılığınız var. Bende Monster kullanıcısıyım ve memnun değilim 5 kez teknik servis yaşadım 3 kez değisim yaptım.

Tongfang kasa Tulpar Monster'in tek alınabilir serisidir. Isınma problemi yok, kronik problemleri yok. 20.3 20.4 20.5 kullandım bizzat hiçbir problem yaşamadım.

Soruna gelecek olursak 20.7. 2 alınabilir bir cihaz ancak fiyatını hak etmeyen bir laptop. İşlemci 12. nesil ve DDR4 RAM sahip.

20.7. 2 almak yerine bunu almak çok çok daha mantıklı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı