Monster Tulpar T7 v25.1.2 vs Monster Tulpar T7 v21.8

İşte o kasa da MSI üretimi demek ki neymiş teknoloji şans işiymiş MSI da olsa sorun çıkabiliyor şansınıza böyle bir durum yaşanmış ama piyasaya göre ucuz olması durumunda Tulpar serisi alınabilir.
Hocam dışı MSI ama içi hala monster , sanki Mercedes görünümlü doğan gibi geliyor bana monster . Tabiki kimseyi yanlış yönlendirmek 1 ürün üzeriden karalama yapmak istemem hele ki şu ekonomik düzende insanların parasını heba etmesini istemem ama başıma gelen ve forumdaki çok fazla sayıda monster ile ilgili şikayetler yüzünden ben korktum açıkçası ve bende ne alacağıma karar vermeyip hala araştırıyorum

MSI'da bu kadar çok sorun çıkmıyor. Rebrand ürünü olduğu için kalite kontrol sıfır, Monster'da daha çok çıkıyor.

MSI'nin 1650'li giriş modelleride sıkıntılı sayılabilir plastik kasa olduğundan sorun yaşayanlar hatrı sayılır şekilde mevcuttu ama haklısınız Monster'da daha çok çıkıyor ama tongfang ve Clevo kasaları ayrı ayrı değerlendirmemiz lazım.
Hocam dışı MSI ama içi hala Monster, sanki Mercedes görünümlü doğan gibi geliyor bana Monster. Tabii ki kimseyi yanlış yönlendirmek 1 ürün üzeriden karalama yapmak istemem hele ki şu ekonomik düzende insanların parasını heba etmesini istemem ama başıma gelen ve forumdaki çok fazla sayıda Monster ile ilgili şikayetler yüzünden ben korktum açıkçası ve bende ne alacağıma karar vermeyip hala araştırıyorum.

Sorun çıkan Monster modelleri genelde Clevo kasalar oluyor bu da Abra serisinde kullanılıyor Tulpar serisinde bu şekilde sorun çıkmaz kolay kolay ama çıktı mı? İade edilebilir veya teknik servis tarafından yazılımsalsa kolayca halledilebilir.

MSI'nin 1650'li giriş modelleride sıkıntılı sayılabilir plastik kasa olduğundan sorun yaşayanlar hatrı sayılır şekilde mevcuttu ama haklısınız Monster'da daha çok çıkıyor ama tongfang ve Clevo kasaları ayrı ayrı değerlendirmemiz lazım.

Sorun çıkan Monster modelleri genelde Clevo kasalar oluyor bu da Abra serisinde kullanılıyor Tulpar serisinde bu şekilde sorun çıkmaz kolay kolay ama çıktı mı? İade edilebilir veya teknik servis tarafından yazılımsalsa kolayca halledilebilir.
Monster’da kalite kontrol yok. Olay bu kasa değil.

Hocam Mercedes görünümlü doğan derken bundan bahsediyorum kasa en iyi kasa olsun ama içindekiler olabilecek en kötü neyse o gibi geliyor bana . Sebebi de dediğim gibi korkmam belki ama forumda o kadar şikayet var ki monster alıp sorun yaşamayan var mı diye başlıklar açılmış. Herkes sanki sorunlu gibi . Ama müşteri hizmetlerini beğendim yardımcı olmaya çalışıyorlar fakat teknik olarak çokta bilgili değiller gibi mesajlar da görmüştüm forumda

Hocam Mercedes görünümlü doğan derken bundan bahsediyorum kasa en iyi kasa olsun ama içindekiler olabilecek en kötü neyse o gibi geliyor bana. Sebebi de dediğim gibi korkmam belki ama forumda o kadar şikayet var ki Monster alıp sorun yaşamayan var mı diye başlıklar açılmış. Herkes sanki sorunlu gibi. Ama müşteri hizmetlerini beğendim yardımcı olmaya çalışıyorlar fakat teknik olarak çok da bilgili değiller gibi mesajlar da görmüştüm forumda.

Ben memnunum 28 günlük cihazımı iade aldılar bende yenisini aldım t25.1 serisi ise sadece Monster logosu vurulan bir cihaz içindeki malzemeler MSI GP76 idi galiba o seri ile aynı diye biliyorum Monster'ın içini açıp değiştidiği yok MSI'dan alınma.

Ben memnunum 28 günlük cihazımı iade aldılar bende yenisini aldım t25.1 serisi ise sadece Monster logosu vurulan bir cihaz içindeki malzemeler MSI GP76 idi galiba o seri ile aynı diye biliyorum Monster'ın içini açıp değiştidiği yok MSI'dan alınma.
Hayırlı olsun kaç gündür kullanıyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı