Monster TULPAR T7 V3.1 vs MSI GT70 Dominator 2293 vs ASUS ROG G751 JT CH71

Tavsiyen için teşekkürler ama GTX970M içeren bir laptop almayı planlıyorum. :)
eğer öyle bir laptop bakıyorsan bence bakma derim çünkü en aşşa 5.000 dan başlar GTX970m li olan laptoplar. Ama şöyle birşey yapabilirsin laptop çok gerekmiyorsa toplama PC alabilirsin
MSI GTX980 GAMING GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Msi varken neden Acer alsın ki ?
MSI laptopları çok pahalı oluyor o yüzden söylemiştim kaliteli oluyor tabi ama pahalı

İlk olarak söyleyeceğim eğer imkanım olsa toplama yapardım. Sürekli sağa sola götürmem gerekiyor ve bunun için laptop alıyorum yoksa keyfimden değil. Para verip düşük performans alma gibi bir fantezim yok.

Msi pahalı demişsin ama 1500 $ -1700$ bence böyle bir gaming laptop için gayet iyi bir fiyattır,neden dolar dedim dersen de yurtdışından alma imkanım olacak. Yaklaşık 1 ay sonra gideceğim.

bende oyuncu pc sı almayı dusunuyorum yakın zamanda. acele etmeyeyi düşünüyorum. 3.000 tl ile 4.000 arası bütcem var. bu 3 arasında kaldım belkı sende bırını begenırsın. Banada fikir verirseniz sevinirim. buyur
MONSTER® TULPAR T5 V1.4 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > TULPAR

MSI GE60 2PE-495TR Apache Pro Core i7-4710HQ 16GB 2x128GB SSD Raid +1TB GTX860M 15.6" Full HD Blu-Ray FreeDos | sanalmarketim

MSI GE70 2PC-291XTR Apache Core i7-4710HQ 8GB 128GB SSD + 1TB GTX850M 2GB 17.3" Full HD FreeDos (hediyeli) | sanalmarketim

Toshibanin 6.. serisi bile 4000 tl civarında. Oyun için en az gtx 8.. ya da 9.. serisi bir laptop lazım

Dostum bence en iyisi sen monster al msı a o kadar para farkı vermeye gerek yok monster ile msi hemen hemen aynı monster ın kasası klavyesi herseyi msi da takılıp geliyor monster sadece işlemci harddisk ve ekran kartı takıyor yani monster bildiğin bi msi leptop en mantıklı seçim monster.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı