Mount and Blade Bannerlord yoldaşlara klan konumu verilmiyor

keremdaffy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, benim savem galiba bozuldu. Klanda aile üyelerine iaşeci mühendis gibi konumlara getirebiliyorken asla yoldaşlara bir şey veremiyorum. Ne ele geçirdiğim şehre vali olarak koyabiliyorum ne mühendis rolü verebiliyorum, ve gelecek sorulara şimdiden yanıt vereyim yoldaşlar birliğimde yoldaşları şehre bırakıp geri aldım hala görünmüyorlar birkaç modum var. Cheats modundan ayarlanıyor olabilir mi 1.300 saati olan arkadaşıma da sordum bilgisi yok kendisi cheats modunun tamamını ezbere biliyor öyle bir ayar yok dedi ne yapacağım saveyi yeniden mi yapacağım tüm emek çöpmü yoksa bir çözümü olan var mı?

Bana da olmuştu üstümdeki bufflar falanda çalışmıyordu (ticaret bonusları falan) save çık gır yapınca bazen düzeliyordu ama zaten sona yaklaştığım için sıkıntı olmamıştı. Çık gir hariç bir çözüm bulamamıştım.

Bana da olmuştu üstümdeki bufflar falanda çalışmıyordu (ticaret bonusları falan) save çık gır yapınca bazen düzeliyordu ama zaten sona yaklaştığım için sıkıntı olmamıştı. Çık gir hariç bir çözüm bulamamıştım.

Çözümü buldum bir tane birlik oluşturuyorsun ailendeki biri yönetecek sonra liderini değiştir deyip hangi yoldaş gözükmüyorsa onu seçiyorsun sonra birliğin başına geçtiğinde tekrar ailendekiyle değiştiriyorsun birliğin liderini yoldaş geldiği zaman düzeliyor 3 tane yoldaşım gözükmüyordu tek tek yaptım düzeldi şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı