Mouse takılıyor

siluette

Hectopat
2 gün önce Redragon M808 Storm aldım önceden kullandığım fare Rampage SMX-R13'tü güzel fareydi sadece çok ağırdı ve altları soyulmaya başlamıştı onun dışında herhangi bir takılma sorunu vs. yoktu eski fareyi kardeşime verdim sonra araştırmaya başladım Gamepower, Rampage gibi markalar önerilmediği için Redragon M808 aldım fakat CS:GO oynarken fareyi hızlı bir şekilde sağ sol yaptığımda fark ettim çoğu zaman takılıyor, masaüstünde oyundaki kadar olmasa da arada bir hızlı sağ veya sol yaptığımda takılıyor. Farenin geldiği gün mousepadi temizleyeyim dedim sadece suyla yıkadım iyice hızlı kurusun diye saç kurutma makinesi ile kuruttum sonra anladım ki kurutma makinesiyle kurutmamak gerekiyormuş. Mousepadi tekrar yıkadım bu sefer bulaşık deterjanıyla sonra balkona kurumaya bıraktım ama bir şey değişmedi gene takılıyor fare. Fareyi mousepadsiz masada kullanmayı denedim takılma olmadı. Bunlar dışında fareye bayıldım denildiği kadar hafif değil ama dizaynı, ışıkları çok güzel bu fiyata kalite başka farede bulabileceğimi sanmıyorum. Mousepadim düz ve siyah herhangi bir markası yok.

Düz masada olmaması ilginç, eğer her yerde devem etseydi sorun sensörde derdim. Mousepad'in yapısıyla alakalı olabilir. Değil ise garantiye yollayabilirsiniz.

Geri
Yukarı