Mouse tıklama sorunu

snooox

Hectopat
Arkadaşlar sorun videoda gordugunuz gibi. Alt CTRL Del yapinca videodaki gibi duzeliyor 2 dakika sonra gene bozuluyor farklı mouse da denedim Windows'u silip son sürümü temiz kurulum da yaptım ama nafile. Aynı şekilde bu hatayı alıyorum. Çözümü var mı bunun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anladığım kadarıyla ters tıklayabiliyorsun. Mouse'unu kontrol etmene yarayan bir program olmalı. Rampage kullanıyor olabilirsin. Hatta büyük ihtimalle mouseunda ileri ve geri sekmeye gitmeye yarayan tuşlar da var. Kardesim sanırım mouseunu B moduna almışsın. Programa girip A moduna al. Programdan kastım mouseun rengini kontrol etmene yarayan program. Dpi ve daha fazla ayarı yapabildiğin program. Ben de yasamıştım ama hemen çözdüm. Eğer olay bu değil ise aygıt yöneticisine girip yazılımını güncelle.
Arkadaşlar sorun videoda gordugunuz gibi. Alt CTRL Del yapinca videodaki gibi duzeliyor 2 dakika sonra gene bozuluyor farklı mouse da denedim Windows'u silip son sürümü temiz kurulum da yaptım ama nafile. Aynı şekilde bu hatayı alıyorum. Çözümü var mı bunun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
images - 2021-02-07T021828.243.jpeg
burada göründügü gibi A moduna almalısın. Arayüz her mouseda farklı olabiliyor. Hepsi basit arayüzler.

Yeni konular

Geri
Yukarı