MSI G2412F alınır mı?

MRainb0w

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-10105F - 16GB Ram - 1660Ti
Şu an halihazırda İtopya'da güzel bir indirimi var ama bu fiyata alınır mı? Yorumlarına baktığımda çok iç açıcı görünmüyordu.

En önemlisi bence Lenovo'nun 5B satılan monitöründen iyi midir?

Lenovo'nun R25F30 modellerinden bahsediyosunuz galiba onlar Curved değil ve panel tipi VA. VA ve IPS'in farkını anlatayım hocam IPS daha iyi renk gösterir ama daha düşük hzdir VA paneller daha kötü renk gösterir ama Hz daha yüksektir renklere dikkat etmiyorsanız VA ve IPS'in çok önemi yok. Bir de ms daha düşük hocam Lenovo'nun monitörleri 0.5 ms bahsettikleriniz 1 ms iki ms de kabul edilebilir.

Lenovo'nun R25F30 modellerinden bahsediyosunuz galiba onlar Curved değil ve panel tipi VA. VA ve IPS'in farkını anlatayım hocam IPS daha iyi renk gösterir ama daha düşük hzdir VA paneller daha kötü renk gösterir ama Hz daha yüksektir renklere dikkat etmiyorsanız VA ve IPS'in çok önemi yok. Bir de ms daha düşük hocam Lenovo'nun monitörleri 0.5 ms bahsettikleriniz 1 ms iki ms de kabul edilebilir.

:) IPS modelinden bahsediyorum. Forumda en çok tavsiye edilen monitördü.

Oyun için kullanacaksanız 280 Hz VA ya da TN panel bir monitör bulabilirsiniz aynı fiyata ama oyunlarda renklere dikkat ediyorsanız alınabilir.
Hocam 280Hz gerek yok ya. Benim için renklerde önemli.
En önemlisi bence Lenovo'nun 5B satılan monitöründen iyi midir?
Hocam bütçeyi 5K civarına çıkartmak istemediğim için bu monitör baya iyi geldi gözüme ama tam bilmiyorum. Kafa çok karıştı.

Geri
Yukarı