MSI G274QPF Monitörde hava kabarcıkları var

HANKUL

Femtopat
Daha fazla  
Şu an bende MSI G274QPF modelindeki monitörü var. Monitörü kurduğum andan itibaren monitörün kenar uçlarında hava kabarcıkları bulunmakta garantiye vermeme gerek var mı? Bu konu hakkında yardımcı olacak var mı?

image1.jpeg

IMG_20231211_002800.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hava kabarcığı değildir o. Dış kasa üstünde pürüz oluşmuş. Üretimde fark edilmemiş olabilir. Kozmetik bir sorun. Çok kafaya takmıyor ve ekranda sorun yoksa iade ile uğraşmayın. Kimin dış kasayla işi oluyor ki?
Ekranda sorun yokda göze çarpıyor arada zamanla büyüme şansı varmı acaba?

Ekranda sorun yok da göze çarpıyor arada zamanla büyüme şansı var mı acaba?

Sen köşedeki beyaz noktadan bahsediyorsun. Ben kasanın kenarlarında ki pürüzden bahsediyorsun sandım.
O köşede nokta baloncuk değil. Ölü pikselde değil. Panel üretilirken üretimde ölçü birimi olarak koyuluyor. Büyümez, rahatsız etmez, kusur ya da sorun değildir.

Sen köşedeki beyaz noktadan bahsediyorsun. Ben kasanın kenarlarında ki pürüzden bahsediyorsun sandım.
O köşede nokta baloncuk değil. Ölü pikselde değil. Panel üretilirken üretimde ölçü birimi olarak koyuluyor. Büyümez, rahatsız etmez, kusur ya da sorun değildir.
Yardımcı oldun teşekkür ederim

İşaretlediğim yerler işte
image1.jpeg
IMG_20231211_002800.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı