MSI GE70 klavye ışığı ayarlama

soluksiyah

Hectopat
Daha fazla  
Dün klavye ışığım sürekli açık durduğunu fark ettim. Fişi çekip takıncada açık kalıyordu sonra sabah düzeldi. Fn + ve - ile parlaklık ayarlanıyor. Bu seferde kapandı hiç açılmıyor. PC hasar almadı, buton sağlam gözüküyor. Yanındaki turbo fan tuşu çalışıyor bunun bir driver gibi bir şeyimi var acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
GE70'in tam olarak hangi modelini kullanıyorsunuz ?

2OE için steelseries engine yok. SCM ve Dragon Gaming Center yüklü mü ?

2OE için steelseries engine yok. SCM ve Dragon Gaming Center yüklü mü ?

İkiside yüklü ve çalışıyor. Chipset'i de eski verdiyonuna çekip tekrardan yükselttim tahminimce turbo fan tuşu ve led tuşu aynı yere gidiyor. Tuşta sorun olsa diğeride çalışmazdı.

BIOS update firmware dragon scm chipset driver sildim. Yükledim. Hepsini yaptım. Ubuntu ile usb flash tan çalıştırdım. Gene ışıklar yanmadı. Mecbur servise kaldım anlayamadığım tuşta sorun olsa soketinda yanındaki turbo fan da çalışmazdı.

Merhabalar konuyu biraz hortlatmış oluyorum ancak aynı problemi bende yaşıyorum şuan windows 10 pro kullanıyorum ve ışıkları yakamıyorum. Daha önce yanıyordu bir gün bilgisayarı açtığımda yanmadığını fark ettim bahsedilen yolları denedim ama açılmadı. Çözüm bulabildiniz mi? Teşekkür ederim :)

bende GE72 modelinden var steel series programını indirdim o tuş işlem dışı kaldı programı sildim yine düzelmedibende fn tuşuyla yapıyorum nasıl düzeltirim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı