MSI GS60-6QE WiFi Sinyalinin Düşmesi

çağlar gökçe

Hectopat
Daha fazla  
MSI GS60 6QE cihazım var. Sıkıntım biraz uzaklaşınca WiFi sinyalinin düşmesi. Bununla birlikte 16Mbps olan hızım 2Mbps değerini görüyor. Başka PC veya mobil cihazla yaptım, testlerde hızım normal değerlerde (16Mbps). Zaten modemden o kadar uzakta değilim. Yaklaşık bir 10 adım var yok modemle aramda. Bazen bu sıkıntı olmuyor ve yatağımdan rahat rahat video izleyebiliyorum. Ama çoğunluk ile bu sorunu yaşıyorum. Sürücüleri güncelledim, Killer Network Manager güncel. Sıkıntı bence yazılımsal fakat çözemedim.

Beni imla kuralları için öğrenen bu siteye teşekkürü bir borç bilirim. Şu ana kadar yazdığım her yazıda bir imla hatası bulmayı beceren ve banlayan bu sistem bana Türkçeyi öğretme görevini yerine getiriyor. Zaten sorduğum soruların cevap bulmasının bir anlamı yok ki ben buraya imlam düzelmiş mi ? yoksa düzelmemiş mi ? Bu soruları cevabını bulmak için geliyorum.

Tabi ki de bu sitenin diğer sitelerden çok büyük bir farkı var imla kuralları gibi bir konuda çok hassaslar. Saygım sonsuz. Üzerinizde Türk eğitim sisteminin çözemediği ve öğretemediği bir sorunun ağırlığı var.

Neyse ki yine sorunumu çözemedim. Ama imla kuralları adına bir şey daha öğrendim. Sizde öğrenin kısaltmalar büyük harflerle yazılır Mbps gibi. Ben mbps yazmışım.

Hiç bir kötü ürünü incelemeyen ve imlada hassas, soruları cevaplamada vasat bu siteye teşekkür ederim.

Bu yazıdan kaynaklı uyarı puanı vermeniz beni çok mutlu edecek ki yukarıda mbps yazdım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı