MSI H110M Gaming Kaby Lake BIOS ile gelir mi?

invadereagle

Hectopat
Daha fazla  
Aldığım anakart 6.nesil destekliyor ve Kaby Lake için BIOS güncelleme videosunu izledim. Sizce aldığım MSI H110M GAMİNG anakart, güncel BIOS'la birlikte mi gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam destekliyor diye biliyorum ancak h serisi ürünler giriş seviyesi diyebiliriz. Pek performans alamazsınız ki keşke direkt AORUS serisi bir ürün alsaymışsınız. Kutu içeriğinde daha net bir bilgi bulabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam destekliyor diye biliyorum ancak h serisi ürünler giriş seviyesi diyebiliriz. Pek performans alamazsınız ki keşke direkt AORUS serisi bir ürün alsaymışsınız. Kutu içeriğinde daha net bir bilgi bulabilirsiniz.

Performans alamazsınız derken ne kadarlık bir performans kaybı olur? Çok etkiler mi? En geç 1 yıla anakartı değiştireceğim zaten. Bütçem kısıtlı olduğu için bunu almak zorunda kaldım.

BIOS güncellemesi ile gelemezse, güncellemeyi kendin yada aldığın yerde yaptırabilirsin. H110M GAMING giriş seviyesi bir model ancak oyun performansına etkisi olmaz.

H110m in gaming modelini almak mantıksız. Sadece ekstradan 70 80 tl veriyorsunuz. Elde ettiğiniz ise sadece birkaç kırmızı led. Henüz almadıysanız h110m pro vd veya b150m pro vdh alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı