MSI katana GF76 nasıldır?

semih24

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu laptopu almayı düşünüyorum sizce güzel laptop mudur bilen var mı? Zaten CS:GO ve Age of Empires 2 Definitive Edition oynuyorum başka yok. MSI markayı seviyorum benim için en önemli kriter:
  • MSI marka olması.
  • 1TB SSD olması.
  • Ekran boyutu 17 inch olması.

Bu laptopu uygun gördüm bütçemde buna yetiyor zaten. Bunun daha iyileri 40-50 bin liraya çıkıyor o kadar para veremem zaten.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    107 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Mantıklı bir model değil, fiyatına bağlı. MSI diye atlamayın katanalar kaliteli değil o kadar.

Arkadaşlar bu laptopu almayı düşünüyorum sizce güzel laptop mudur bilen var mı? Zaten CS:GO ve Age of Empires 2 Definitive Edition oynuyorum başka yok. MSI markayı seviyorum benim için en önemli kriter:
  • MSI marka olması.
  • 1TB SSD olması.

Bu laptopu uygun gördüm bütçemde buna yetiyor zaten. Bunun daha iyileri 40-50 bin liraya çıkıyor o kadar para veremem zaten.
katana serisi msi kalitesinde değil hocam

• MSI marka olması.
  • 1TB SSD olması.

hocam tamamen merakımdan soruyorum insan neden 17inç monitör ister ki bavul gibi çanta taşıyacaksın bir de ağır olur ekran büyüdüğü için

hocam tamamen merakımdan soruyorum insan neden 17inç monitör ister ki bavul gibi çanta taşıyacaksın bir de ağır olur ekran büyüdüğü için
ben büyük ekran seviyorum 15 inch olmasındansa 17 inch daha güzel bana göre.
zaten laptopum hep masamda durur sürekli sağa sola laptop taşıyan biri değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı