MSI P4M890M Ekran kartı önerisi

Nume

Hectopat
Daha fazla  
MSI P4M890M-L/IL (MS-7255) Elimde bu anakarttan var arkadaşlar. Ürün içerisinde ayrıca 400 watt psu, 2 gb 633 mhz ram ve intel 6300 1.86 ghz işlemci vardır. Sizden ricam bu anakartına uygun ram filan sıkıntı çıkarmayacak bir ekran kartı istiyorum. Bütçem kısıtlı oyun adına sadece dota 2 için istiyorum kasmadan medium ayarlarda 1024x768 de oynasam yeter. Monitörüm zaten flat tüplü monitör en fazla bu çözünürlüğü destekliyor. Şimdiden çok teşekkür ederim. Bu arada benim aklımda 4850 var sizlerinde önerilerini bekliyorum. Dediğim gibi dota 2 oynanacak orta ayarlarda kasmadan, sıkıntı çıkarmadan işlemci, anakart, ram 3 lü süne uygun birşey olsun yeter. Herkese hayırlı geceler dileirm.

En iyisi sen yeni sistem topla APU ile istediğin oyunları oynarsın. Ekran kartı önereceğim ama darboğaz yapar mı yapmaz mı bilemem. Darboğazı engellemek için LGA775 daha iyi bir işlemci alıp kullanırsın uygun fiyata satanlar mevcut ve sonrasında önerdiğim ekran kartlarından birini alırsın.
Powercolor R7 250 O.C. Gddr5 1Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar veya Sapphire R7 260X Gddr5 2Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Bu ekran kartları istediğin oyunlarda istediğin seviyede oyun oynamanı sağlar. Ama bence ucuz APU sistem en iyisi.

Hocam durumum yok yeni bütçe için site site dolaşıp o parça şu fiyat bu parça şu fiyat gezmekten bıktım. Ben dota 2 harici başka bir oyun oynamak istemiyorum oynamamda zaten. Arada Lotr 2 oynuyorum o kadar. 60-70 Liralik dota 2 gibi bir oyunu medium ayarda oynatacak bir ekran kartı yeterli olacaktır. Fazlada bütçem yok zaten en fazla 80 lira.

Enes hocam sorduğunuz tüm sorular diğer yazdığım iletiler de var. Bütçem en fazla 70-80 lira tek derdim dota 2 oynamak. Aklımda ki ekran kartı ise 4850. Şimdi kullandığım ise 7100GS

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı