MTA San Andreas çöküyor

frank castle6

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu 6-7 yıldır oynuyorum. İlk kez böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Çözümünü bilen cevaplarsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    39,1 KB · Görüntüleme: 210
Wise Force Deleter yazılımı ile silmeyi deneyebilirsiniz:

Ben msvcrt.dll dosyasını değiştirmiştim fakat hiçbir şey açılmamıştı sizin attığınız programda açılmıyor bilgisayarda bütün oyunlar 0xc00000e5 hatasını veriyor sanırsam msvcrt.dll dosyası ile alakalı bir sorun son çare olarak bilgisayara format atmak zorunda kalacağım.

Ben msvcrt.dll dosyasını değiştirmiştim fakat hiçbir şey açılmamıştı. Sizin attığınız programda açılmıyor. Bilgisayarda bütün oyunlar 0xc00000e5 hatasını veriyor, sanırsam msvcrt.dll dosyası ile alakalı bir sorun. Son çare olarak bilgisayara format atmak zorunda kalacağım.

O zaman verdiğim paketleri direkt olarak kurmayı deneyin. İlk linki açınca hem vc_redist.x64.exe hem de vc_redist.x86.exe olanı indirip kurun.

O zaman verdiğim paketleri direkt olarak kurmayı deneyin. İlk linki açınca hem vc_redist.x64.exe hem de vc_redist.x86.exe olanı indirip kurun.

İndirdim açmayı çalıştığımda tekrardan 0xc00000e5 hatasını verdi. Yardımınız için teşekkür ederim format atmaya doğru adım adım gidiyorum.

İndirdim açmayı çalıştığımda tekrardan 0xc00000e5 hatasını verdi. Yardımınız için teşekkür ederim format atmaya doğru adım adım gidiyorum.

Rica ederim. Çok şaşırtıcı. Sisteminizde bozukluk var anlaşılan. Şu an için başka bir şey söyleyemiyorum.

Geri
Yukarı