Müzik dinlemek için 2000-2500 TL bluetooth kulak üstü kulaklık tavsiyesi

Montyxss

Centipat
Selam; 2000-2500TL bütçeyle, kaliteli ses veren, mikrofonu iş gören, ayrıca sporda da kulağı terletmeyecek kulaklık için önerileriniz nelerdir?

Bir şeye para vermeden önce incelemesini izlemeni öneririm. Bu adamın kanalına bakabilirsin, incelediği kulaklıkları iyi belgeliyor

youtu.be/aKIc0BArv-w
edit: Video yer kaplamasın madem

Son düzenleme:
Bir şeye para vermeden önce incelemesini izlemeni öneririm. Bu adamın kanalına bakabilirsin, incelediği kulaklıkları iyi belgeliyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaş kulak içi veya kulak dışı diye belirtmemiş hatta kablosuz istediğini belirtmediği için bunu öneriyorum.

Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum kulak içi kulaklık ile kulak üstü kulaklık var. Google'a kulak dışı kulaklık yazınca kulak üstü kulaklık çıkıyor. Seni anlamak için bunu da yaptım. Sana önerdiğim kulakların neyini beğenmediğin?
Müzik dinlemek için kulaklık istedim ve Rampage'in bir oyuncu kulaklığını önerdiniz. Konu hakkında bilginiz yoksa lütfen yazmayın.

@Endless Kaan

Son düzenleme:
Müzik dinlemek için bütçenize uygun iyi bir IEM bakmanızı öneririm, öneri için eski konulara göz atabilirsiniz
Bir de varsa sevdiğiniz müziklerin FLAC versiyonlarını indirip dinleyebilirsiniz
(iem kulak içi oluyor)

Yeni konular

Geri
Yukarı