Muhabbet kuşu aynaya bağlılık

Ayna koymakla en buyuk hatayi yapmissiniz. Hemen çıkarın ve aynasiz kalmaya alissin. Bizim kusumuzda boyleydi. Ayna varken cok konusmazdi ve hareketli değildi ama ayniyi aldiktan sonra bizden daha cok ilgi istemeye baslayip normale donmeye basladi.

Bu sefer küser bize.

Eğitim veriyorum uzaktan çağırma vs aynasını görmediği sürece elimde bile uyudu salıncak alacağım yarın ona inşallah düzelir.

Her oyuncak zevkine uymayabiliyor kuşların haberiniz olsun. Ele çağırma konusuna alıştıramadık biz elimizi çubuk yapıp onu elimize almadan kendi gelmiyor. Siz nasıl eğittiniz acaba?

Her oyuncak zevkine uymayabiliyor kuşların haberiniz olsun. Ele çağırma konusuna alıştıramadık biz elimizi çubuk yapıp onu elimize almadan kendi gelmiyor. Siz nasıl eğittiniz acabah.

Hocam öncelikle geç cevap veriyorum kusura bakmayın ben elime aldım geri attım elime aldım m geri attım merdiven yaptırdım bir parmağımı üstte tuttum merdiven gibi elimden zarar gelmediğini anladı.

Ayna kullanmanızı tavsiye etmem benim kuşumda da vardı sürekli aynaya bakıyordu başka kuş var sanıyordu.
Evdekiler biraz inat :( ama ikna ettim

Ayna koymakla en buyuk hatayi yapmissiniz. Hemen çıkarın ve aynasiz kalmaya alissin. Bizim kusumuzda boyleydi. Ayna varken cok konusmazdi ve hareketli değildi ama ayniyi aldiktan sonra bizden daha cok ilgi istemeye baslayip normale donmeye basladi.

Bugün salıncak almadan aynasını çıkardım kafesten içeri koydum tüneğe konmak yerine kafese tutunuyordu düzelecek inşallah.

Bizde de tek var o da aynı, ayna nerede kuş orada :D

Vallahi öyle.

Geri
Yukarı