Nasıl Hızlı Lig Atlanır ?

Apophis kötü bir oyuncu değil ama aşırı iyide değil birçok yayıncı ile karşılaştım ama videolardaki gibi değiller inan.Kartopu etkisi: Diyelim ki oyuna başladınız baskına gittin 1-0 oldun ve rakipten altın tecrübe olarak öne geçtin bunu devam ettirmeye kartopu etkisi deniyor.Yani kısaca öne geçmek.
yani demek istediğin ben adamı kestim 1-0 ım ama lanede durmuyorum hemen base atıp item alıyorumki item olarak öne geçiyim ve takaslardan rahat çıkıyım ve bunu kartopuna bağlarsam yani tekrarlarsam adamı oyundan düşürürüm doğrumu anlamışım ?

yani demek istediğin ben adamı kestim 1-0 ım ama lanede durmuyorum hemen base atıp item alıyorumki item olarak öne geçiyim ve takaslardan rahat çıkıyım ve bunu kartopuna bağlarsam yani tekrarlarsam adamı oyundan düşürürüm doğrumu anlamışım ?
Biraz dediğin gibi ama ben canım yüksekse orman dönüp daha iyi bir item almaya çalışıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı