Nasıl XenForo Lisansı Alabilirim?

Cervis

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Çevre Mühendisi,Çevre Görevlisi,Çiftçi
XenForo lisansı nasıl satın alabiliriz? Zira sadece paypal ödemesi kabul ediliyor ve Paypal 6 Haziran 2016'dan beri Türkiye'den çekildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kredi kartı ile alınabilir. Paypal hesabı şart değil ki zaten bunu da sayfada belirtmişler:

Buy XenForo | XenForo
Orada öyle yazdığını bende okuyabildim. Teşekkür ederim.

Paypal olmadan kredi kartı seçeneği ile alamazsınız. Kredi kartı ödemesini paypal üzerinden yapıyorsunuz yine.
Şurdan bir ticket açın İngiltere banka hesap numaralarını size iletecekler. Banka ek ücret alıyor. En son 10 dolar gibi bişeydi.
Yardımınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kredi kartı ile alınabilir. Paypal hesabı şart değil ki zaten bunu da sayfada belirtmişler:

Buy XenForo | XenForo

Türkiye içinde bu sistem ile alamıyorsunuz yine Paypal üzerinden yapıyor.

Yurt dışında güvenilir tanıdığımız olmadığı için ekstra ücret ile bankadan yollamak tek çaremiz gibi duruyor şu an için. Biz de forumumuz için lisans almayı düşünüyoruz. Forumu aktarmak, panel gibi her şeyi hazır fakat sadece ödeme kaldı. Başka bir ödeme yolu önerisi var mı?

@Cervis ben xenforo 1 yıl uzatma paketini aldım paypal ile tanıdığım vasıtasıyla. Eğer almak isterseniz yardımcı olabilirim. Aynı gün alabiliriz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı