Ne bu Ukelalılık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EldritchArrowTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat Forum sakinleri, Donanım Haber Forum'da bakarken girdiğim bir konuda bir arkadaşın hacklendiğini ve DH Forumdan sonra Technopat'e gidip yardım istediğini gördüm. Fakat arkadaş yardım yerine azarlanmış,yazım hatası yüzünden uyarılmış ve DH Forum'a çöp diyen ukela Moderatörler tarafından banlanmış.Adam iki bin lira değerinde programını kaybetmiş,noktadan sonra boşluk bırakmaya nasıl dikkat etsin o durumda bir düşünün.İmsanlar bu foruma yardım için geliyorlar fakat Technopat Forum'un %90 ından oluşan "Unutmasaydın","Önlem alsaydın" vs. vs. diyen ukelalar,artistler ve yazım hatalarını arayan obsesifler dışında doğru düzgün insan bulmak zor.Evet forumda yardımsever harika insanlar da var ama dediğim gibi bu %10'luk dilimi bulmak çok zor.Diyorum ki bu ukelalığı,obsesifliği ve artistliği bırakın ve asıl çöplük olan Technopat Forum'u biraz olsun kurtarın.Ayrıca möderatörler,siz de şu ukelalığı bırakın da biraz yardımınız dokunsun şu çöplüğe.H.a.d.i ş.i.m.d.i b.e.n.i d.e .b.a.n.l.a.y.ı.n. obsesifler çünkü harflerden sonra boşluk bırakmadım.

Bizi sınıyor musun? Kimse seni buraya zorla getirmedi. Sende gelmek zorunda değilsin. Şimdi gidebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki bin liralık neyini kaybetti. Hem neden hep başkaları hackleniyor? Neden hiç benim ya da tanıdığım birinin başına gelmiyor? Şifrenizi başkalarıyla paylaşırsanız, unutursanız sizin suçunuzdur.

Nedense hep DH'den gelip burada yakınıyorsunuz. Technopat.net'teki hiç bir yönetici kendini tatmin etme yada komple bas cezayı gitsin kafasında değiller. Elimizden geldiği kadar uyarı vermeye çalışıyoruz ama kimse bizim çektiğimiz sıkıntıyı bilmediği için ceza alınca direk ağlıyorlar. Halbuki günde kaç yüz mesaj düzenleniyor ve bunların normalde ceza alması gereken kısmının sadece %40'ı, %50'si ceza alıyor. Eğer yinede itiraz ediyorsanız bu sizin sorununuz. Ayrıca o 2 bin küsür liralık programını kaybeden vatandaş kim? Söyleyin bizde bilelim. Eğer kaybetmiş olsaydı kesin burada kıyameti koparırdı. Ama öyle bir şey olmadı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı