Neden engellemiş olabilir?

Hanımefendinin kendisinin hesabı gerçekti hocam, benim hesabım fake gibi. Engellediğini fark edince dedim acaba suç filan mı işledim.

Günde bir sürü random hesap takip atıyordur dediğim gibi o da umursamayıp engelleyip geçmiştir seni.

Umursamamın sebebi anksiyete hastasıyım acaba davalık vs olur muyum diye endişeleniyorum.
Paranoya yapmayın. Kimse beni takipten çıkardı diye dava açmaz. Hanımefendi muhtemelen ilgi istediği için veya siz takipten çıkardığı için sinirden engellemiş olabilir. Çok takılmayın, bakın dalganıza.

Hastalığın nedeniyle takıntı yapıyorsun. Normalde istese bile bu yüzden seni dava edemez.

Anladım hocam çok teşekkürler diliyorum. İyi günler dilerim.

Günde bir sürü random hesap takip atıyordur dediğim gibi o da umursamayıp engelleyip geçmiştir seni.
Anladım hocam çok sağ olun teşekkürler diliyorum.

Paranoya yapmayın. Kimse beni takipten çıkardı diye dava açmaz. Hanımefendi muhtemelen ilgi istediği için veya siz takipten çıkardığı için sinirden engellemiş olabilir. Çok takılmayın, bakın dalganıza.

Tamamdır hocam çok teşekkürler dilerim. İyi günler dilerim.

Tanımıyordum kendisini. Öylesine gördüm ve takip et butonuna bastım. Kendisi bir bayandı. Umursamamın sebebi anksiyete hastasıyım acaba davalık vs olur muyum diye endişeleniyorum.

Karşılıklı bir takipleşme değildi hocam, sadece öylesine takip et butonuna bastım yani.
Bir şey olmaz hocam. Engellemiş geçmiş zaten. Ayrıca sırf tekrar takip ettin, çıkarttın diye kimse kimseyi dava etmez. Etse bile hukuk tarafı bununla ilgilenmez. Ha ne gibi durumlarda sorun olur dersen, engellemesine rağmen ısrarla farklı hesaplardan mesaj atmaya çalışmak, aramak vesaire. İşte o zaman bu tacize girer, ve dava etme hakkı doğurmuş olursun.

Ama şuan hiçbir problem yok, merak etme.

Birini takip etmek suç mu? Ne davası, alev atmışsınız durum farklı tabii.

Anlamadım hocam. Kendisiyle hiçbir şekilde mesajlaşmam olmadı, merhaba bile demedim yani.

Bir şey olmaz hocam. Engellemiş geçmiş zaten. Ayrıca sırf tekrar takip ettin, çıkarttın diye kimse kimseyi dava etmez. Etse bile hukuk tarafı bununla ilgilenmez. Ha ne gibi durumlarda sorun olur dersen, engellemesine rağmen ısrarla farklı hesaplardan mesaj atmaya çalışmak, aramak vesaire. İşte o zaman bu tacize girer, ve dava etme hakkı doğurmuş olursun.

Ama şuan hiçbir problem yok, merak etme.
Anladım hocam çok teşekkürler diliyorum. İyi günler diliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı