Çözüldü NFS U1 ve NFS U2'de EU ve US versiyon farkı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Underground 2 için EU versiyonunda Peugot 106 ve Vauxhall Corsa, US versiyonunda Acura RSX ve Honda Civic Si olduğunu yazmışlar hocam. Oyundaki diğer 27 araç iki versiyonda da aynıymış.
Need for Speed: Underground 2 - Wikipedia - "Vehicles" kısmı.
Underground 1 için herhangi bir şeyin farklı olduğunu yazan bir kaynak bulamadım.

Underground 2 için PCGamingWiki üzerinde oyunun sahip olduğunuz sürümüne göre, diğer sürümdeki arabaların nasıl kilidini açabileceğiniz "Disable regional lock" kısmında anlatılmış.
Underground 2 için EU versiyonunda Peugot 106 ve Vauxhall Corsa, US versiyonunda Acura RSX ve Honda Civic Si olduğunu yazmışlar hocam. Oyundaki diğer 27 araç iki versiyonda da aynıymış.
Need for Speed: Underground 2 - Wikipedia - "Vehicles" kısmı.
Underground 1 için herhangi bir şeyin farklı olduğunu yazan bir kaynak bulamadım.

Underground 2 için PCGamingWiki üzerinde oyunun sahip olduğunuz sürümüne göre, diğer sürümdeki arabaların nasıl kilidini açabileceğiniz "Disable regional lock" kısmında anlatılmış.

Son düzenleme:
Çözüm
Underground 2 EU yükledim. Oyun için ayarlar kısmında çözünürlük ayarı en fazla 1024x768 oluyor.
Widescreen fix modunu biliyorum ama ben oyunun doğal çözünürlüğünde hal böyle demek istedim.
US olanda da çözünürlük olayı aynı mıydı, yoksa en fazla 1280x1024 mü oluyordu şuan hatırlamıyorum.

Güncelleme: NFS U2 nin US versiyonunu yükleyip baktım, EU'dan farklı olarak çözünürlük 1280x1024 olabiliyor bunda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı