NFS Unbound alınır mı?

liera

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i7-12650H 32GB RAM 2TB NVME SSD 8GB RTX4060
Şu anda 360 lira 1200 liradan düşmüş değer mi sizce? Öylesine takılmayı düşünüyorum.

Alınmaz. Heat + Payback + Hot Pursuit + Rivals + 2015 + Most Wanted sepet alınır onun yerine.

Şu anda 360 lira 1200 liradan düşmüş değer mi sizce? Öylesine takılmayı düşünüyorum.
Benim şahsen tercih ettiğim bir oyun değil. Gider o paraya daha farklı şeyler alırdım. Kendi kütüphanemden örnek verecek olursam, Forza Horizon 4 Ultimate Pack alırdım mesela. Bence kişiye göre değişir.

Alınmaz. Heat + Payback + hot pursuit + rivals + 2015 + Most Wanted sepet alınır onun yerine.

Hocam bu oyunlarda arkada müzik açıp araba sürmek istiyorum yani açık dünya var değil mi?

Benim şahsen tercih ettiğim bir oyun değil. Gider o paraya daha farklı şeyler alırdım. Kendi kütüphanemden örnek verecek olursam, Forza Horizon 4 Ultimate Pack alırdım mesela. Bence kişiye göre değişir.
forza 4 açık dünyası nasıl hocam öylesine takılmak istiyorum

Hocam bu oyunlarda arkada müzik açıp araba sürmek istiyorum yani açık dünya var değil mi?

Forza 4 açık dünyası nasıl hocam öylesine takılmak istiyorum.

Var, Unbound'dan daha iyi hatta açık dünyaları, Rivals ve Most Wanted oynarken oyunun kendi müziklerini açık bırakmanı öneririm, hala en sevdiğim şarkıların bir kısmını bu iki oyundan buldum.

forza 4 açık dünyası nasıl hocam öylesine takılmak istiyorum
Açık dünyası nasıl bilmiyorum fakat benim tercihim Forza olurdu. Çünkü NFS'den daha çok Forza Horizon 4 daha iyiymiş gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı