Çözüldü Nintendo oyunları ucuza nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CaNDiLmEn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Nintendo Switch oyun alacaktım. E shop fiyatlarına baktım, tabii dolar üzerinden olduğundan 1600 TL olması gerekirken 300 küsur TL daha pahalı. E shoptan alırsam yanında Gold Coins diye bir şey de veriyormuş. Kısacası ben bu oyunları ucuza nasıl alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
E Shop bölgesi değiştirebilirsiniz.

Bazı oyunlar sadece aldığınız ülkenin dilinde çalışıyor olabilir. Zaten onun uyarıları da sitede yazar.

Bu arada ülke değiştirdiğinizde o puanlar siliniyor ama çokta önemi yok. Oyunları tek bir ülke mağazasından alıp puan biriktirmek yerine hangi oyun nerede en ucuza satılıyorsa oradan almak daha mantıklı.

Birde bazen bazı özel indirimler oluyor. Mesela “X” oyunu Kore mağazasında %70 indirimde satılırken diğer ülkelerde tam fiyatından satılıyor olabilir. O yüzden oyun almadan önce her zaman bu siteyi kontrol etmekte fayda var.

Bir sorunuz olursa da etiketleyebilirsiniz.
E Shop bölgesi değiştirebilirsiniz.

Bazı oyunlar sadece aldığınız ülkenin dilinde çalışıyor olabilir. Zaten onun uyarıları da sitede yazar.

Bu arada ülke değiştirdiğinizde o puanlar siliniyor ama çokta önemi yok. Oyunları tek bir ülke mağazasından alıp puan biriktirmek yerine hangi oyun nerede en ucuza satılıyorsa oradan almak daha mantıklı.

Birde bazen bazı özel indirimler oluyor. Mesela “X” oyunu Kore mağazasında %70 indirimde satılırken diğer ülkelerde tam fiyatından satılıyor olabilir. O yüzden oyun almadan önce her zaman bu siteyi kontrol etmekte fayda var.

Bir sorunuz olursa da etiketleyebilirsiniz.

Çözüm

Geri
Yukarı