Nitro 5 AN515-58 için RAM önerisi

batiwankenobi

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, linkteki bilgisayarı aldım RAM önerisine ihtiyacım var.

1700595238983.png

Bu RAM'i almam uygun olur mu acaba?

Hayırlı olsun. Samsung'ya da onun altyapısını kullanan bigboy marka tercih edebilirsiniz. Diğer sekmeden CL değerini netleştirip aramaya başlayabilirsiniz. Linkteki donanım da uygundur.

Selam arkadaşlar, linkteki bilgisayarı aldım RAM önerisine ihtiyacım var.

Eki Görüntüle 2025726

Bu RAM'i almam uygun olur mu acaba?
Bu RAM'i alma. Kutusuz satılıyor. Birleştirme, tamirli ya da yenilenmiş ikinci el olma ihtimali var. Çıkma ya da toplu alım TRAY da olabilir ancak riskli. Kutulu, faturalı, düzgün bir satıcıdan almanızı tavsiye ederim.

Crucial tavsiyemdir ama Samsung da olabilir. Samsung birebir aynı ancak onun da kutusuz gelme ihtimali var gibi geldi bana, bilemedim.

Son düzenleme:
Bu RAM'i alma. Kutusuz satılıyor. Birleştirme, tamirli ya da yenilenmiş ikinci el olma ihtimali var. Çıkma ya da toplu alım tray da olabilir ancak riskli. Kutulu, faturalı, düzgün bir satıcıdan almanızı tavsiye ederim.

Crucial tavsiyemdir ama Samsung da olabilir. Samsung birebir aynı ancak onun da kutusuz gelme ihtimali var gibi geldi bana, bilemedim.

Teşekkürler hocam Teknosa'ya bakayım olmadı buradan alıp sorun cıkarsa iade ederim satıcıya baktım şu anlık pek sorun olacak gibi durmuyor zaten sadece RAM ve laptop satıyor yorumlarda normal gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı