Nokia Lumia 1320 mi Yoksa Asus Zenfone 6 Mı ?

1320 nin artısı çok fazla "zenfone" göre....
"zenfone" da uygulama açılma hızı yavaş kalıyor biraz ve bunun yanında ısınma problemi çok bulunmuyor...
ama nokia nın getirileri çok fazla...
"navigasyon" illetinden sizi çok rahat kurtarıyor....
yani fark etmez ama her hangi bir "nokia" modeli telefon alırsanız ortalama 150-250 arası kardasınız...!
navigasyonun artısı çok..!
ayrıca batarya sizi asla üzmez "lumia 1320" de

L1320 kullanıcısıyım ve gayet memnunum. 8GB dahili hafıza var. 8GB ta SD kart var. Fifa15, asphalt, modern combat gibi iyi oyunları kasmadan oynayabiliyorum. Tek sıkıntısı biraz ısınıyor. Bunun dışında şarj konusunda da bir harika.. Umarım yardımcı olmuşumdur. Bir de Zenfone kullanıcılarının görüşlerine bak :)

Asus zenfone 6 3300 mh bataryası var ısınma sorunu sıfır o yüzden intel işlemcili bu telefon ayrıcalıktır GM discovery kullanıyorum fakat intelin en iyi özelliklerinden biri ısınmama sorunudur. Fiyatına göre diğer telefonlara taş çıkaracak kadar iyidir. Asus'a çok güveniyorum o yüzden imkanım olsa elimdeki telefonu satıp alayım diyorum ama boşa masrafta çıkartmaya luzum yok tercih senin

Android'ten tiksinmiş biri olarak Zenfone 6 windows phone ile gelseydi hiç düşünmeden alırdım. Lumia 1320'nin kamerası biraz yetersiz kalıyor. Onun dışında ikisi de batarya olarak güçlü. Yalnız OTG desteği yok sanırım her ikisinde de.

@byburakcan arkadaşım ben L1320 kullanıcısıyım hiç bir şikayetim olmadığını içten rahatlıkla söyleyebilirim.Kamerası 5mp flash ledli ama sanki 8mp gibi NokiaCamera uygulaması ile acayip iyi bir kamera haline geliyor.Hız konusunda falanda hiç tereddütün olmasın oyunlarda hiç kasmadan oynadıüını söyleyebilirm ama bazı oyunlar var telefonun fırın oluyor tabi belli bir sureden sonra GTA gibi oyunlarda ModernCombat5'de ısındığını görmedim oynuyorum da hatta o oyunu.Telefonun eline oturuşu çok güzel ama kap kullanırsan daha sağlıklı olur tabikide.Gelecek yıllardaki bütün güncellemeleride alabilecek bir telefon.Bütün office uygulamarı var.Kısacası 1.000Tl'ye alınabilecek en iyi lumialardan birisi .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı