Nvidia GTX650 1GB vs AMD HD8570 2GB

Mr.Kamui

Hectopat
Arkadaşlar ucuza bir bilgisayar bakıyordum ve 2 tane pc arasında kaldım. Bir tanesi Exper Xcellerator X50 diğeri ise Asus M51AD-TR001S.
Exper olan bilgisayarda GTX650 ekran kartı var Asusta ise AMD HD8570. Bunlardan hangisi daha iyidir? Bu 2 bilgisayar arasında fiyat farkı yok denecek kadar az. Özellik açısından Asus daha iyi gözüküyor ama sizin de görüşlerinizi almak istedim.

Şimdilik 2.000 TL bütçe var ancak toplama bilgisayar düşünmüyoruz. Onunla uğraşıcak zaman yok. Uzun süredir araştırıyorum ve 2 pc arasında kaldım.

Bu arada beyler vatan bilgisayardan parçaları seçsem kurup veriyorlar mı bilgisayarı yoksa kurulum bize mi ait? Eğer kuruyorlarsa evdekiler ile bir konuşup toplama pc'ye ikna edebilirim.

Toplama sistem çok daha performanslı olacaktır. Vatan zaten kurulumu yapıyor.
Technopatın Mart Ayı Orta Seviye Oyun Sistemleri -

Fiyat/Performans kısmındaki parçalara vatan bilgisayardan bakıp fiyatlarını öğrendim. 1596 TL'ye harika bir pc toplamışlar. Ev halkıyla konuşup halletmeye çalışayım. Yorum yazan herkese teşekkür ederim bu arada.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı