Nvidia Yeni Driver Performans Artışı

masterhaşhaşi

Kilopat
Daha fazla  
Evet aşağıdaki değerler yeni sürücüyü yükleyince kazanacağınız yeni artı performanslarmış.

Dosya Ekleri

• Nvidia.png
    Nvidia.png
    52,6 KB · Görüntüleme: 202
Hepsinin göz boyama olduğunu düşünüyorum, insanlar zaten "Nvidia yazılım konusunda çoh eyi abi" demeye meyilliler, iyice göz boyuyorlar. Ben de GTX1050 kullanıcısıyım bırak artışı performans düşüşü yaşamadığım sürücü güncellemesi yok.

GTX 1050 Ti kullanıyorum X-Plane 11 de eskiden 40 FPS alıyordum.
Şimdi 30 dan yukarı çıkmıyor.
O grafikler hikaye.
GTX serisi kartlarının performansını düşüyor bilerek RTX alalım diye ama bu şartlarda zor alırız. :(

Nvidia'nın planlı eskitme yaptığı doğrudur fakat bu güncelleme ile alakası yok. Bütün kartlarda düşüş oldu 436.02 ile.

Ben zaten yeni sürücüyü sildim eski kartın ilk çıktığı zamanki driverini indirdim.
bundan kat ve kat iyi performans alıyorum.
Nvidia da adam değilmiş.

Nerden indirdin dostum eski sürücüleri indirebildiğin bir kaynak var mı ben de eski sürüme geçiş yapsam?

Yeni sürümlerde performans kaybı falan yok. 416.16 sürücüsünde denediler millet çok tepki gösterince hemen düzelten 416.64 sürücüsü yayınladılar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı