Ölmüş Konularımın Tekrar Tekrar Canlandırılması

limoon

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Merhaba, umarım iyisinizdir. Bugün bir konu hakkında yakınmak için buradayım.
2016-2018 arası forumda aktiftim, severdim konuşmayı. Yaşımdan (İlk girdiğimde ~9-10 yaşındaydım) dolayı çok da mantıklı konular açmamışım, kusura bakmayınız.

Bugün yakınmak istediğim şey bu konuların mezardan çıkarılması. Technopat'a bazen hala giriyorum, girdiğimde 25 bildirim gelmiş olmasına bakıyor, şaşırıyorum. (E sonuçta aktif değilim, aktifken bu kadar bildirim olmazdı.) Sonrasında gördüğüm utançla karışık eskiyi hatırlama aklımda pek mutlu hisler bırakmıyor, diyebilirim.

Sizden istediğim, rastgele bulduğunuz bir konuya mesaj yazmak niyetindeyseniz iki kere düşünmeniz, birincisi atılan son mesaj tarihine bakarak ikincisi bu konunun mezardan çıkarılmasına değer mi değmez mi diye düşünerek.

Çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun çözüldüyse konuyu hortlatmak ceza sebebi diye biliyorum, raporlayabilirsiniz.
Konular genellikle herhangi bir sorunun çözümü ile alakalı değil.
Bence kafaya takıp kendinizi üzmeyin. Daha önceden açılmışta olsa isteyen yazar, kim ne diyebilir? Açmasaydınız konuyu.
Kendimi üzdüğüm falan yok, sadece rica ediyorum bunu yapmamanız için, anlamı olmayan şeyleri yapmak ne zamandan beri mantıklı? Yapıp yapmama hakkınızı elinizden de almıyorum zaten.
Konu hortlatmak yasak değil. Konudan alakasız mesaj atarsanız gereksiz mesaj cezası yiyebilirsiniz, konu önemsiz ise o zaman da konu kilitlenir.
Dediğim gibi, yasak olmadığını biliyorum. Bunun bir "yakınma" ve "ricadan" başka ne olduğunu düşündünüz onu da anlamadım.

Her neyse, cevaplarınız için teşekkürler.

Bugün yakınmak istediğim şey bu konuların mezardan çıkarılması. Technopat'a bazen hala giriyorum, girdiğimde 25 bildirim gelmiş olmasına bakıyor, şaşırıyorum. (E sonuçta aktif değilim, aktifken bu kadar bildirim olmazdı.) Sonrasında gördüğüm utançla karışık eskiyi hatırlama aklımda pek mutlu hisler bırakmıyor, diyebilirim.
Utanmak yerine ben o zamanlar neymişim, şimdi ne olmuşum deyip sevinebilirsiniz bence. Bu açıdan düşünürseniz çok da rahatsız olmazsınız gibi. Geçmişi silemiyoruz o zaman ders alalım ki bir faydası olsun.

Konu hortlatmak kötü bir şey değil ki bence adamın ilgisini çekiyordur ya DS konu hakkında fikir sahibidir hortlatabilir gayet normal bir durum bence benim de hortlatmışlığım vardır ayrıca.

Geri
Yukarı