Ölümün Dansı artık nerf yiyecek mi?

oyundaki en pahalı itemlerden birisi ayrıca her hangi bi heroya geç alınıyor o adam o itemi almadan sizde itemlerinizi bitirmiş oluyosunuz zaten lutfen gold plat dia eloda tıkanıp kalıp ona buna broken demeyin s7 s8 s9 s10 west master birisi olarak diyorum bunu
Kanka item broken ama :D. İlloi, Aatrox gibi herolarla daha da güçlü oluyor. Top lane mainim sırf bu item yüzünden 3 aydır falan oynamıyorum.

Nişancı pozisyonda oynayanlar için zaten nerflendi fakat hala karakterinizin tüm hasar girişimlerini can çalma olarak geri verdiği için ve sadece bunun nişancılar için yüzde 33'den yüzde 10'a düşürmek hiçbir işe yaramadı. Çünkü bütün verdiği hasarları yine çan çalarak kazanıyor ama diğer can çalma itemleri sadece düz vuruşlardan can çalıyor. Dövüşçü karakterlerde de hala çok güçlü, aşırı tanklık kazandırması ile birlikte karakter çaldığı can sayesinde ölümsüzleşiyor resmen. Rito'nun bunu daha fazla dengelemesi gerek.

Bu itemi Sett'e mahvolmuş, ölümün dansı, sterak, kara balta, bot, çivili şeklinde çıkıyorum ölmüyor karakter.

oyundaki en pahalı itemlerden birisi ayrıca her hangi bi heroya geç alınıyor o adam o itemi almadan sizde itemlerinizi bitirmiş oluyosunuz zaten lutfen gold plat dia eloda tıkanıp kalıp ona buna broken demeyin s7 s8 s9 s10 west master birisi olarak diyorum bunu
Aynen kesin öyledir. Çoğu heronun ikinci itemi bu oldu zaten. Veya adam geri düşünce bunu alıp oyuna dönüyor. Graves ve Yasuo gibi heroların 3. değişmez itemi oldu. Bu itemin dengeli olduğunu düşünen birisi itemi her el her heroya alan birisidir. Bu arada hesabını paylaşırsan sevinirim. Bu LoL'deki lige göre aşağılama sevdasına hastayım. He bu arada ligim Platin 3.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı