Offline oynanabilen iki kişilik oyun önerisi

Hyena61

Centipat
Bu hafta içerisinde köye gideceğim. Köyde internet olmadığı içinde güzel offline oyun lazım.
Arkadaşımla oynayabileceğim ya da tek başıma oynayabileceğim çoğunlukla splitscreen oyunlar tavsiye eder misiniz? FIFA 23, Rocket League bu 2 oyuna sahibim. MK10 almayı düşünüyorum.

100 civarı bir şey kaplıyor hocam. MK10 da 80 GB.

100GB mi indiriyor peki yoksa kapladığı alan mı 100 ona gore MK11 de çok severim çünkü.

Hikayesini oynamayacaksanız hikaye klasörlerini silerseniz yaklaşık 70-80 GB kadar hafıza açılır.

İndirmeden önce silebiliyor muyuz peki hani DLC silme gibi.

Gang Beasts.
Human: Fall Flat.
Party Panic.
Pummel Party.
Stick fight: The Game.
Stardew Valley.
Portal 2

Sağ olun hocam Portal 2 alacağım Gang Beasts zaten var bitan daha bakarım.

Hikayesini oynamayacaksanız hikaye klasörlerini silerseniz yaklaşık 70-80 GB kadar hafıza açılır.

Hocam bana bunu nasıl yapacağımı biraz açıklayabilir misiniz diyelim oyun 153 GB hikayeyi indirmeden indirirsem 80GB'ye mi düşüyor bunu nasıl yapacağım indirdikten sonramı sileceğim yoksa indirmeden önce Steam üzerinden seçebiliyor muyum?

100GB mi indiriyor peki yoksa kapladığı alan mı 100 ona gore MK11 de çok severim çünkü.

İndirmeden önce silebiliyor muyuz peki hani DLC silme gibi.

Sağ olun hocam Portal 2 alacağım Gang Beasts zaten var bitan daha bakarım.

Hocam bana bunu nasıl yapacağımı biraz açıklayabilir misiniz diyelim oyun 153 GB hikayeyi indirmeden indirirsem 80GB'ye mi düşüyor bunu nasıl yapacağım indirdikten sonramı sileceğim yoksa indirmeden önce Steam üzerinden seçebiliyor muyum?

Mk 11 4K efektleri önemli bir şey mi onu indirmeme gerek yok herhalde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı