OpenCore Hackintosh'ta invalid parameter hatası

ironman1675

Decapat
Ekran kartı
İntel HD Graphics 630
İşlemci
Intel Core i7-7700 3.60 GHz
Herkese merhaba, sistemime macOS Mojave kurmak istiyorum fakat OpenCore menüsünde install Mojave dedikten sonra "OC prelinked injection usbinjectall.kext () - invalid parameter" hatası karşıma çıkıyor. Bunun çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır EFI/config kullanıyorsanız bir şeyler ya yanlış ya da siz yanlış yapmışsınız. O sisteme neden Mojave deniyorsunuz? iGPU kullanacaksanız Ventura kurun direkt. USBInjectAll ise oldukça eski bir kext ve yöntem, kullanmayıp Quirk ile portları halletmek bile daha mantıklı, en azından o sistem için. USBMapping konusuna bakarak kendi USB map kextinizi oluşturabilirsiniz.

Hazır EFI/config kullanıyorsanız bir şeyler ya yanlış ya da siz yanlış yapmışsınız. O sisteme neden Mojave deniyorsunuz? iGPU kullanacaksanız Ventura kurun direkt. USBInjectAll ise oldukça eski bir kext ve yöntem, kullanmayıp Quirk ile portları halletmek bile daha mantıklı, en azından o sistem için. USBMapping konusuna bakarak kendi USB map kextinizi oluşturabilirsiniz.
Hocam hackintosh işleriyle alakalı çok bir bilgim yok macOS ekosistemini sevdiğim için technopat youtube kanalındaki videoya uygun gitmeye çalışıyorum. Sistemde harici bir ekran kartı kullanmıyorum. Sistem gereksinimi yetmez ve sıkıntı yaşarım diye mojave kuruyordum. Eğer destekliyorsa ventura kurabilirim.

ProperTree ile clean snapshot yapıp sonucu bildirin ilk olarak.
Onu nasıl yapacağım hocam?

ProperTree kurun, config'i açın, File kısmına basın ve OC clean snapshot'a tıklayın. Enter basıp CTRL + S basın bu kadar.
Ekte belirttiğim sonuç hocam

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230815-180407_Video Player.jpg
    Screenshot_20230815-180407_Video Player.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 22

Geri
Yukarı