Oyun oynarken ekranda kırmızı çizgilerin çıkması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fearless74

Hectopat
Daha fazla  
Fotoğraftan da gördüğünüz üzere oyun oynarken ekran takiliyor ve kırmızı kırmızı çizikler oluşuyor. Sorunun çözümü nedir?
@THE_MILLER @Murat5038
1502484530850.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücünü DDU rehberine göre kaldır en son sürüm kur.
Abi zaten en son sürüm bütün driver güncel bide hoparlöre tızzzz die takılma sesi geliyor hiçbir şey hareket etmiyor fişi çekince tekrar takıp düzeliyo 15dk sonra yine oluyor.

Ekran kartının eski olmasından, yetersiz olmasından veya arızalı olmasından kaynaklanabilir. Ben benzer sorunu yetersiz olduğu için yaşadım. Microsoft mağazasından indirdiğim March Of Empires oyununu açınca görüntü bozuluyordu. Çözümü varsa bilmiyorum.

Ekran kartının eski olmasından, yetersiz olmasından veya arızalı olmasından kaynaklanabilir. Ben benzer sorunu yetersiz olduğu için yaşadım. Microsoft mağazasından indirdiğim March Of Empires oyununu açınca görüntü bozuluyordu. Çözümü varsa bilmiyorum.
Abi hata yani donanımsal, yazılımsal değil demi ?

Bu tür sorunların hepsi ekran kartından kaynaklı olmaz. RAM'lerde veya HDD'de sıkıntı olabilir. HDD taramasini HDtune ile yapınız.

Sistemi ne zaman aldığını ve özelliklerini güç kaynağı dahil yaz. Ayrıca neden hala Windows 7 kullanıyorsun merak ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı