Oyun videosu için program önerisi

4gb ram ve 2 çekirdekli bir işlemcinin oyun oynarken ekran kaydı almak için yeterli olduğunu düşünmüyorum. Ekran kaydı hem farklı bir threadde çalışacağı için fazladan çekirdeği kullanır hem de sürücüye yazılana kadar videoyu ramde saklar. Bunun üzerine bir de oyunun ihtiyaçları eklenince bilgisayarınızın kayıt almaya çok müsait olduğunu düşünmüyorum. Belirttiğim nedenlerden dolayı hangi programı kullanırsanız kullanın ciddi performans düşüşü yaşarsınız.

4 GB RAM ve 2 çekirdekli bir işlemcinin oyun oynarken ekran kaydı almak için yeterli olduğunu düşünmüyorum. Ekran kaydı hem farklı bir threadde çalışacağı için fazladan çekirdeği kullanır hem de sürücüye yazılana kadar videoyu RAM'de saklar. Bunun üzerine bir de oyunun ihtiyaçları eklenince bilgisayarınızın kayıt almaya çok müsait olduğunu düşünmüyorum. Belirttiğim nedenlerden dolayı hangi programı kullanırsanız kullanın ciddi performans düşüşü yaşarsınız.

Teşekkürler aga b.
Bilgisayarımı kastırmadan derken nasıl bir bilgisayarın olduğuna bağlı tabii ki. Ama kaliteli olarak OBS Studio önerebilirim. Dene kastırırsa başka bakarsın.

Bayağı FPS düşürüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı