Oyunlar belli bir süre sonra kapanıyor

BeastBlood

Hectopat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Fotoğrafçılık 📸
Merhaba arkadaşlar nedense son birkaç aydır PC'de 10 - 15 dk oyun oynayıp kapanıyor. Hala anlamadım sadece CS:GO çökmüyor diğer oyunların hepsi çöküyor ve genellikle FIFA 22, R6, PES 2021 gibi oyunlarda yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir parçada overclock var mı? Stabil olmayan hızaşırtma ayarları buna sebep olabiliyor. Ayrıca 6.2.0 sürümünde OCCT Power testi yaparak güç kaynağınızın yeterliliğini test edebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar nedense son birkaç aydır PC'de 10 - 15 dk oyun oynayıp kapanıyor. Hala anlamadım sadece CS:GO çökmüyor diğer oyunların hepsi çöküyor ve genellikle FIFA 22, R6, PES 2021 gibi oyunlarda yaşıyorum.
Büyük ihtimalle eğer laptopsa 100 dereceleri görünce otamatikmen oyundan atıyor. Isı değerlerini paylaşabilirsiniz.

Büyük ihtimalle eğer laptopsa 100 dereceleri görünce otomatik olarak oyundan atıyor. Isı değerlerini paylaşabilirsiniz.
Isı değerlerinde bir sorun olsaydı, direkt olarak sistem kapanırdı veya throttle yapıp FPS değerlerini çok düşürürdü.

Büyük ihtimalle eğer laptopsa 100 dereceleri görünce otamatikmen oyundan atıyor. Isı değerlerini paylaşabilirsiniz.

Laptop değil
Oyun kapandığında ısı değerlerine bakıp, paylaşın.
Şimdi test yapacağım
Oyun kapandığında ısı değerlerine bakıp, paylaşın.
Isı değerlerini kontrol ettim işlemci %100 kullanım , 60 derece ekran kartı 65 derece

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı