Çözüldü Oyunlarda sol üstte yeşil kutucuk çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bedirhan21314

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımı sıfırladım her şeyi en baştan kurdum tüm oyunlarda sol üstte yeşil kutu çıkıyor işlemci kullanımı sıcaklık falan o tarz şeyler yazıyor GeForce Experience programından dolayıdır diye düşündüm kaldırdım programı yine değişen bir şey olmadı bunu nasıl kaldırabilirim?

Çözüm
Yok hocam bu programdan değil hem baktım tüm ayarlara hem de programı kaldırıp denedim eskiden de GeForce Experience prgoramını kurduğumda olmuştu ama kaldırabilmiştim bir şekilde şu an bulamadım onu.

Oyun içi yer paylaşımı ayarını açın ve ayarlardan klavye kısayolları oradan da durum göstergesi altında bir ayar var o ayarı bulun. Kapalı seçeneğini seçin.

Bu kısım kapali olacak şekilde ayarlayın.
Arkadaşlar bilgisayarımı sıfırladım her şeyi en baştan kurdum tüm oyunlarda sol üstte yeşil kutu çıkıyor işlemci kullanımı sıcaklık falan o tarz şeyler yazıyor GeForce Experience programından dolayıdır diye düşündüm kaldırdım programı yine değişen bir şey olmadı bunu nasıl kaldırabilirim?

MSI Afterburner kullaniyor musunuz? Resim atma şansınız var mı?

Dosya Ekleri

• Valorant Screenshot 2023.11.04 - 16.09.39.70.png
    Valorant Screenshot 2023.11.04 - 16.09.39.70.png
    223,4 KB · Görüntüleme: 30
Yok hocam bu programdan değil hem baktım tüm ayarlara hem de programı kaldırıp denedim eskiden de GeForce Experience prgoramını kurduğumda olmuştu ama kaldırabilmiştim bir şekilde şu an bulamadım onu.

Oyun içi yer paylaşımı ayarını açın ve ayarlardan klavye kısayolları oradan da durum göstergesi altında bir ayar var o ayarı bulun. Kapalı seçeneğini seçin.

Bu kısım kapali olacak şekilde ayarlayın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231104-163106_YouTube.jpg
    Screenshot_20231104-163106_YouTube.jpg
    252 KB · Görüntüleme: 19
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı