Papara ile Steam'den 80 TL'lik kod alırken hata vermesine rağmen para kesildi

Benzeri Ziraat te bana oldu desteğe yazdım hallettiler.
Steam Desteği değil mi?

Anlıyorum, Steam desteğe ticket oluşturup gelecek olan cevabı bekleyin. Gelince de bizi bilgilendirirsiniz.
Merhaba,

Kayıtlarımız kart bilgilerinizin 4 sefer satın alma denemelerinizde reddedildiğini gösteriyor.

Bir hediye kartından ödeme kabul edebilmemiz için fatura bilgilerinizi kartı çıkaran kuruma kaydettirmeniz gerekebilir (genellikle onların internet siteleri aracılığıyla yapılır).

NOT: Her ne kadar işlemler sistemimizde başarısız olmuş olsa da kartı çıkaran kurum, satın alıma onay vermiş ve bakiyenize geçici bir bloke uygulamış olabilir. Bu satın alımlar için bankanızdan veya kartı çıkaran kurumdan ödeme kabul etmeyeceğiz. Bankanız hesabınızda ilgili incelemeleri yaptıktan ve bu işlem için sizden ücretleri almadığımızı gördükten sonra blokeli bakiye 30 iş günü kadar sonra açılacaktır. Bu süre kartı çıkaran bankaya göre değişkenlik gösterebilir.

Eğer başka sorularınız varsa lütfen bankanız veya kartı çıkaran kurumla iletişime geçin. Birçok hediye kartında, kartı çıkaran bankanın irtibat bilgileri kartın arka yüzünde yer almaktadır.

Steam Support
Ronnie

@Publicronus anlıyorum, geri dönüş yapmayı lütfen unutmayın. Geri dönüşünüzü bekliyor olacağız.
Hiç birşey anlamadım dediklerinden. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı