Papara sözleşmeli hesaba geçilemiyor

Figo

Decapat
Daha fazla  
Uzun zamandır Papara Lite kart kullanıyordum fakat gelen son güncelleme ile Papara kartlar dışında başka bir karttan kendi kartıma para atamaz oldum ve aynı şekilde gelen IBAN özelliği Lite kart kullanıcılarına gelmemişti. Bende bu yuzden BJK kart aldım bugün elime ulaştı ve aktive ettim ancak hala IBAN özelliği yok ve baska bir karttan ne para isteyebiliyorum, alabiliyorum ne de başka bir karta para atabiliyorum. IBAN kısmına geldiğimde ise Papara kart isteyip sözleşmeli hesaba geçiniz deyip beni BJK kart aldığım yere gönderiyor. Lite kartta olan tüm özellikler şu an yeni kartta da var ve her şey çok kısıtlı yani aslında kartımın sadece adı değişmiş oldu, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

18 yaşınızdan küçük müsünüz? Ve velinize hesap açıp, onun onaylaması ile mi hesabınızı açtınız?
17 yaşındayım. Lite Kartı yaklaşık 3-4 yıl önce Teknosa'dan 5 liraya almıştım uygulamayı yükleyip aktif etmiştim hiç öyle şeylerle uğraşmamıştım.

17 yaşındayım. Lite Kartı yaklaşık 3-4 yıl önce Teknosa'dan 5 liraya almıştım uygulamayı yükleyip aktif etmiştim hiç öyle şeylerle uğraşmamıştım.
18 yaşından küçüklerin hesap açarken veli onayı zorunluluğu geldi. Zorunluluk gelmeden önce sözleşmeli olan hesaplara etki etmedi de, belki siz sözleşmeli olmadığınız için bir sorun/hata olmuştur. Papara topluluğa veya desteğe yazmanız daha iyi olacaktır.

18 yaşından küçüklerin hesap açarken veli onayı zorunluluğu geldi. Zorunluluk gelmeden önce sözleşmeli olan hesaplara etki etmedi de, belki siz sözleşmeli olmadığınız için bir sorun/hata olmuştur. Papara topluluğa veya desteğe yazmanız daha iyi olacaktır.
Acaba sözleşmeli hesap sadece Black Kart'ta mı oluyor yani BJK Kart dahil değil mi?

Acaba sözleşmeli hesap sadece Black Kart'ta mı oluyor yani BJK Kart dahil değil mi?
Değil sanırım.
1700301603603.png

Tamamen rezalet bunu böyle kıyıya köşeye bir yere değil de kartın özelliklerine yazmaları gerekirdi aynı zamanda sözleşmeli hesaba geçin dediği zaman yönlendirdiği sayfada diğer kartlar olmamalı o halde.

Hocam son durum ne oldu geçebildiniz mi sözleşmeli hesaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı