Parfüm önerisi

zencipatron

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Sağlam bir parfüm tavsiyesi istiyorum. Kokusundan çok kalıcı olması önemli çok ağır bir şey olmasın. Ayrıca versace, diyor gibi fiyatları 3-10k bandındada olmasın. Slazenger Gold tarzı 200-500 arası fiyat bandında güzel kokulu kalıcılığı ve yayılımı fazla olan bir şey istiyorum. Privacy almayı düşündüm fiyatı vs. uygun geldi de kokusunu pek bilmiyorum ne önerebilirsiniz?

200-500 e kalıcı parfüm yok. Bargellonun 561 ini deneyebilirsin 565 deneyebilirsin parfüm çok kişisel bir şey birisi severken birisi sevmez. Bu fiyat bandında kalıcılık aramaman lazım ama.

Mavi Dark soul, bargello 561 kullandığım parfümlerdi. Bargello kalıcı değilmiş gibi hissetiriyor fakat bilmiyorum.

200-500'e kalıcı parfüm yok. Bargellonun 561'ini deneyebilirsin 565 deneyebilirsin parfüm çok kişisel bir şey birisi severken birisi sevmez. Bu fiyat bandında kalıcılık aramaman lazım ama.

Hocam Slazenger Gold kullanıyordum o gayet kalıcıydı ama tüm gün boyunca. Bir de Gratis'ten bonveno Sport almıştım 2 yıl önce oda çok kalıcıydı ama bu sene tekrar aldığımda eski kalıcılığı yoktu.

Geri
Yukarı