Çözüldü Payday 2 kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Keithrein

Attopat
Daha fazla  
Payday2 oynarken oyun içerisinde 20-25 dakika sonra hata vs. vermeden oyun direk kapanıyor, yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler saygılar.

Process Monitor LogFile: Logfile.rar

NOT: LogFile işlemini ilk kez yapıyorum yanlış bir durum olduysa kusuruma bakmayın :).

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet baylar sorunun çözümünü net olarak bulamasak da format atmak çözüm getirdi herkese çok teşekkürler iyi forumlar.
Kurulu hatta Epic üzerinden de bağlantı sağladım(Steam'den yüklü) yine devam ediyor. Modlar için olan eklenti kısmını anlayamadım, ne yapmam gerekiyor?

Oyuna mod yüklemeyi denediniz mi? Blt isimli mod yüklemek için gerekli olan eklenti.

Kurulu hatta Epic üzerinden de bağlantı sağladım(Steam'den yüklü) yine devam ediyor. Modlar için olan eklenti kısmını anlayamadım, ne yapmam gerekiyor?

Bu dosyayı silip aşağıdakini kurar mısınız?
Uygulamada ne gördüğüme bakın: "Technopat" DirectX İndirme Aracı
Screenshot_2023-06-11-02-18-48-14_79a32108a2ad58d1857b3035c3ad08c7.jpg
Screenshot_2023-06-11-02-18-48-14_79a32108a2ad58d1857b3035c3ad08c7.jpg

Oyuna mod yüklemeyi denediniz mi? Blt isimli mod yüklemek için gerekli olan eklenti.

Hiçbir eklenti vs. yapmadım standart oyun haritaları vs. oynuyorum, oynamaya çalışıyorum fakat dediğim gibi direk olarak oyun hata vs. vermeden ufak bir donma olup kapanıyor.

Bu dosyayı silip aşağıdakini kurar mısınız?
Uygulamada ne gördüğüme bakın: "Technopat" DirectX İndirme Aracı
Eki Görüntüle 1815938Eki Görüntüle 1815938
Geçmiş konulardan bu çözümü gördüm denedim fakat fayda etmedi.

Hiçbir eklenti vs. yapmadım standart oyun haritaları vs. oynuyorum, oynamaya çalışıyorum fakat dediğim gibi direk olarak oyun hata vs. vermeden ufak bir donma olup kapanıyor.

Bende kilitlenip kaldım ya şu anda, bildiğim tüm çözümleri yazdım, Game driver sürücüsü kurulu mu? Oyun kapanmadan önceki sıcaklık değerleri ne oluyor? Belki ısıdan kapatıyordur otomatik olarak.

Eğer olmaz ise oyunu yeniden kurmayı deneyin, özür dilerim yardımcı olamadım :(

Bende kilitlenip kaldım ya şu anda, bildiğim tüm çözümleri yazdım, Game driver sürücüsü kurulu mu? Oyun kapanmadan önceki sıcaklık değerleri ne oluyor? Belki ısıdan kapatıyordur otomatik olarak.

Eğer olmaz ise oyunu yeniden kurmayı deneyin, özür dilerim yardımcı olamadım :(

Tamamdır tekrar kurmayı deniyorum, ne özürü hocam siz kusuruma bakmayın gece gece uğraştırdım yardımlarınız için teşekkürler saygılar. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı