Pc Ssd takacağım Çıkan hdd diski bir disk kutusuyla kullanabilirmiyim?

Erdem Öcük

Hectopat
Daha fazla  
iyi günler samsung 840 evo 250 gb ssd ürünü alıp bilgisayarıma takacağım. içinde 500gb 5400rpm lik bir hdd var. ssd diske
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video da görüldüğü gibi verilerimi kopyalayıp takacağım. Sonrasında çıkardığım hdd yi kullandığım disk kutusuna bağlayarak bilgisayarım da sorunsuz kullanabilir miyim? 5400 rpm olduğu için usb2.0 yada usb3.0 fark eder mi? normal bir usb3.0 bellek kadar kullanışlı olabilir mi? şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Disk kutusuyla kullanabilirsin. Dvd'ni kullanmıyorsan bilgisayarına uygun Hdd Caddy alıp Dvd yerine Hdd, normal disk yerine de Ssd ile kullanabilirsin.

bir şeyden bahsetmeyi unuttum. Ekliyeyim IDE ve SATA gibi iki özellik tarzı bir şey var bunların ne olduklarını açıklayabilirseniz çok sevinirim teşekkürler

optik sürücü yok zaten dizüstü bilgisayarımda o yüzden yapamadım onu yoksa en rahat öyle kullanabilirdim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı