Penta Teknik Servis Kargo Ücreti

UmkuT

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı | Muhasebe | Lojistik
Merhabalar, bende Logitech K375S marka-modelli ürün var ve tuşlarında sıkıntılar var. Teknik servisi aradım ve bana Anadolu yakasından gönderimlerde kargo ücreti bize kesiliyormuş dedi. Bu durum acayip şekilde saçma geldi bana. Umarım bu konuyu görüp belki müşteri memnuniyetine biraz daha önem gösterirler :)

Edit: Teknik servis PENTA.

Kargo ücretinin size kesilmesi normal bir durum bence eğer adamlar hizmeti bedavaya yapıyorlarsa bu durumda bir sıkıntı yok. Örnek olarak Monster bilgisayar onlarda da kargo ücreti sizden alınıyor fakat hizmet bedava.

Kargo ücretinin size kesilmesi normal bir durum bence eğer adamlar hizmeti bedavaya yapıyorlarsa bu durumda bir sıkıntı yok. Örnek olarak Monster bilgisayar onlarda da kargo ücreti sizden alınıyor fakat hizmet bedava.

İyi de anadoludan gelen kargoyu karşılamıyor ama Avrupadaki adamınkini karşılıyor. Çok saçma geldi bana. Ayrıca bana göre bu tür şeyleri firmalar karşılaması lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı